Портніков: Зеленський і кава в Хмельницькому

Хочу поговорити не про якісь великі речі. А про епізод який для мене є досить переконливим, з точки зору розуміння того, що зараз відбувається в Україні. Я маю на увазі звичайнісіньку фотографію, на якій Президент України Володимир Зеленський разом із співробітниками із соратниками, серед яких є навіть головний санітарний лікар України, сфотографувався у кав'ярні міста Хмельницький. В якому він був у робочій поїздці.

Зеленський - кава в Хмельницькому

І виникають звичайно питання: 

«Ну і що тут такого? Ну сфотографувався, з ким не буває? Людина вирішила випити кави – що з того?»

Але відбулося це ще до того, як були відкриті приміщення ресторану. До того, як було ухвалено відповідне рішення українського уряду. Можливо, для президента це нічого не значить! Йому просто захотілося випити кави і він зайшов у порожню кав'ярня разом із співробітниками. Для того, щоб зробити приємність працівникам кав'ярні і пішов далі. 

Але на практиці це означає - недовіру до влади. Адже, якщо депутати слуги народу та інші можновладці можуть спокійно обідати в ресторані «Велюр», який належать одному соратників Зеленського – Тищенко. Та ще й під час карантину і спалаху коронавірусу. Так, з точки зору звичайної, людини, ця інфекція не має ніякого значення.
 
А має значення тільки те, що уряд приховує якусь інформацію від громадян, чи неправильно цю інформацію подає. Звичайній людині може не спадати на думку, що люди які працюють в Офісі президента чи Міністерстві охорони здоров'я, не є розумними людьми, які самі не можуть думати про безпеку. Самі можуть хворіти чи навіть помирати.

Вони вважають, що якщо урядовці порушують норми, про які самі говорять, то це означає, що в цьому немає ніякого реального значення. А така поведінка людей, які мають демонструвати приклад для своїх співгромадян означає, що прості люди не будуть берегтися в ситуації, коли епідемія в Україні продовжується, а статистика захворювань не зменшується, а збільшується.
А значить, збільшується небезпека для кожного українського громадянина. Адже жодна небезпека не регулюється рішенням уряду, не регулюється президентським указом.

 В цій ситуації можна тільки закликати президента та інших чиновників поважати закон України. Пам’ятати ро власні рішення та власні розпорядження. Зрозуміти що вони не над законом і те, що вони такі самі громадяни як всі інші. І зрозуміти, що громадяни дивляться на них. Це треба чітко розуміти.

Хочу також закликати всіх громадян усвідомлювати, що небезпека нікуди не зникла. І в цей час, коли закінчується карантинні обмеження, треба буде ще більш пильними. Ще більш обережно стежити за статистикою. Продовжувати виконувати всі соціальні норми і рекомендації  медичної гігієнічні, щоб не потрапити в халепу. 
 
Читайте также

Оставить комментарий

Только зарегестрированные пользователи могут писать комментарии.
Пройдите регистрацию или авторизуйтесь на сайте